Makse- ja tarnetingimused

MÜÜGI- JA TARNETINGIMUSED

Veebipoe LN Beauty (edaspidi Veebipood) omanik on LN Beauty Estonia OÜ, registrikood 16378717, juriidilise aadressiga Aedvilja tn 4-16 Kesklinna linnaosa, Tallinn Harju maakond 10120, Eesti

  1.       Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused (“Tingimused”) kehtivad Veebipoest toodete (“Toode”) ostmisel Veebipoe kasutaja (“Klient”) ning e-poe omaniku, LN Beauty Estonia OÜ (“Veebipood”) vahel.

Lisaks Tingimustele reguleerivad E-poe kasutamise käigus tekkivaid õigussuhteid kehtivad Eesti Vabariigi õigusaktid.

Veebipood jätab igal ajal endale õiguse Tingimusi muuta. Tingimuste muudatused avaldatakse veebilehel ning need jõustuvad koheselt peale avaldamist. Veebipoode vahendusel tellides kinnitab Klient, et on Tingimustega nõustunud.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on eurodes (€). Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Kauba eest on võimalik tasuda läbi Montonio maksekeskuse. Pangalinke saab kasutada järgmistes Eesti pankades: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank. Pangalinke saab kasutada järgmistes välismaa pankades: Citadele, Revolut. Kaardiga tasumiseks saab kasutada Visa ja mastercard-i. Lisaks saab tasuda PayPal-i ja arvega. 

  1.       Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

  1.       Kohaletoimetamine

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Tooted on valmis kohe saatmiseks, välja arvatud juhul, kui ei ole märgitud teisiti.  Toode toimetatakse Kliendini pakiautomaadi teenusega või sellele võib LN Beauty salongi ise järgi tulla.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-4 tööpäeva jooksul alates toote teele  panemisest.

  1.       Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Loobumise õigus kehtib tavatoodetele. Tagastada ei saa tellimuse kinnitusel välja toodud kliendipõhiseid eritooteid ning eritellimusel valminud tooteid.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Peale toote kättesaamist on Kliendil 14 päeva tootega tutvumiseks. Kui Klient ei ole mingil põhjusel Tootega rahul, siis on Kliendil õigus 14 päeva jooksul Toode tagasi saata, teavitades Veebipoodi tagastamise soovist meiliaadressil info@lnbeauty.ee

Tagastatav Toode peab olema originaalpakendis ja samas seisukorras, mis Kliendini jõudes. Toode peab olema kasutamata ehk tootel ei tohi olla mingisuguseid märke, jälgi, kahjustusi, mida Tootel ei olnud Kliendini jõudes. Tooted, mis on kasutamisjälgedega Veebipood tagasi ei võta ja need postitatakse tagasi Kliendile.

Veebipood tagastab  tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, toote maksumuse, tingimusel, et tagastatav Toode jõuab veebipoeni 14 päeva jooksul kauba kliendini jõudmisest. Saatmiskulud jäävad kliendi kanda.

Juhul kui Tootel esineb defekte, on Klient kohustatud kontakteeruma Veebipoega esimesel võimalusel, selleks et esitada vastav avaldus. Veebipood asendab Toote või juhul kui see ei ole võimalik, tagastab Toote maksumuse. Kui Toode on kahjustatud, siis tasub Toote ümbervahetamise kulud Veebipood. Pretensioonide esitamise õigus on 30 päeva alates ostu sooritamisest.

  1.       Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal.

  1. Privaatsuspoliitika

LN Beauty on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

LN Beauty on isikuandmete vastutav töötleja.  

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa ning edastame maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

Kõik veebipoe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Meie veebisaiti kasutama asudes oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, kuid anname oma parima, et hoida meie privaatsuspoliitika ajakohase ja Sinule kättesaadavana meie kodulehel.

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta ühendust aadressil info@lnbeauty.ee.

Sul on alati õigus pöörduda oma andmete kaitsmiseks Andmekaitse Inspektsiooni või kohtu poole. Andmekaitse Inspektsiooni näol on tegemist riikliku asutusega, mille poole on võimalik pöörduda ka isikuandmete kaitse teemadel konsultatsiooni või abi saamiseks.

  1.       Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjaga aadressile info@lnbeauty.ee

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.

Hairdo by Liudmila
Birgit

Juuksur & Barber

Varvara on aastaid töötanud juuksurina. Ta on spetsialiseerunud keerulistele värvimistehnikatele, pakkudes ka meestele juuksuriteenuseid.

Anna
Anna

Manicure & Pedicure Technician

Anna is a very successful specialist in both manicure and pedicure. Anna does modelled gel polish and correction on short nails.

Anastasiia
Anastasiia

Make-up & Eyebrow Technician

Anastasiia is a talented make-up artist. She is experienced in both party and everyday make-up.In addition, she is a skilled eyebrow artist.