fbpx

Meestele

Pakume MEESTELE kõrgeimat kvaliteeti, seda nii teenuses kui ka toodetes, mida töös kasutame.

Meie salongis on võimalik nautida teenuse kõrvale ka härrasmehele kohaselt klaasike viskit, et end argimuredest eemale viia ning saada maksimaalset lõõgastust.

Hinnakiri

  • Juustelõikus 25 EUR
  • Juukselõikus: kuni 12-aastastele 20 EUR
  • Juuste pesu + soeng 20 EUR
  • Juuste toonimine 25 EUR

* Viimistlusvahendite kulu arvestakse iga kliendi puhul grammi kohta.

“Me oleme rohkem kui lihtsalt kaubamärk. Me oleme rohkem kui lihtsalt elustiil. Dick Johnson on suhtumine. Dick Johnson on KULT.” Dick Johnson kõnnib peenel joonel rõveduse ja luksuse vahel.

Dick Johnsoni tehas, tuntud ka kui Dick’s Brewery, on Helsingis asuv kosmeetikatehas. Kuna prioriteediks on kõrgeimad kvaliteedistandardid, valmistavad nad endiselt paljusid asju käsitsi. Tootmismeetodid võimaldavad neil töötada tõhusalt ja paindlikult ning pidevalt täiustada tooteid. 

Nad pakuvad ka väikeste, kohandatud tootesarjade valmistamist. Selleks, et kasutada ainult kõrgeima kvaliteediga koostisosi parima turuhinnaga, teevad nad koostööd paljude erinevate tarnijatega. Nad investeerivad puhta ja keskkonnasõbraliku toote valmistamisse orgaaniliste koostisosadega.

Dick’s Brewery on saanud ühe kõige nõudlikuma sertifikaadi looduskosmeetikatööstuses, ECOCERTi mahesertifikaadi, mis tagab loodusliku kvaliteedi ja puhta tootmise.

Hairdo by Liudmila
Birgit

Juuksur & Barber

Varvara on aastaid töötanud juuksurina. Ta on spetsialiseerunud keerulistele värvimistehnikatele, pakkudes ka meestele juuksuriteenuseid.

Anna
Anna

Manicure & Pedicure Technician

Anna is a very successful specialist in both manicure and pedicure. Anna does modelled gel polish and correction on short nails.

Anastasiia
Anastasiia

Make-up & Eyebrow Technician

Anastasiia is a talented make-up artist. She is experienced in both party and everyday make-up.In addition, she is a skilled eyebrow artist.