Meist

Luksuslikku kogemust pakkuv ilusalong Tallinna südalinnas.

LN Beauty alustas aastal 2016 Tartu linnas Kastani tänaval väikse stuudiona, arenedes edasi aastal 2019 170m2 ja 12 liikmest koosnevaks Tartu üheks suurimaks ilusalongiks, olles tänaseni olnud üks turuliidreid.

2022 laienes ilusalong aga pealinna, Tallinnasse, ligi 200m2 ilusalongiks, pakkudes klientidele luksusliku kogemust südalinnas, kõige parimas võimalikus asukohas.

Meie ilusalongi sisse astudes on võimalik broneerida pea kõik võimalikud teenused, mis on ilusalongides saadaval, meil on eraldi fookus nii naistele kui ka meestele, nii teenuste kui ka toodete näol.

Salongis on saadaval ka suures koguses eksklusiivseid tooteid nii tunnustatud Korea nahahooldusbrändide näol kui ka Itaalia, Suurbritannia ja Põhjamaade parimad leiud.

Oleme Eestis ametlik esindussalong Mosaic brändil, Alfaparf, Alessandro ja Olaplex brändidel, mis on Eestis turuliidrid.

LN Beauty on tulnud turule ka isikliku tooteliiniga, omades üle 50 erineva stiiliga ribaripsmeid ning terve sarja isepruunistavaid tooteid, peagi oleme veelgi laienemas ning ei väsi üllatamast meie kliente veelgi enamate uuenduslike toodetega.

LN Beauty missioon on pakkuda klientidele kõige luksuslikumat ja kõrgeima kvaliteediga teenust Tallinnas

LN Beauty visioon on saada rahvusvaheliseks ilusalongide ketiks, pakkudes suurepärast, kvaliteetset ja kõrgetasemelist teenust nii Eestis, kui ka välismaal, kui ka saada enim soovitatud rahvusvaheliseks ilutoodete sarjaks

Meie imeline meeskond

Anastasiia

Jumestaja & Kulmutehnik

Anna

Maniküüri & pediküüri tehnik

Valeria

Püsimeigitehnik

Ekaterina

Kulmu & ripsmetehnik

Anet

Püsimeigitehnik

Ellen

Jumestaja & tegevjuht

Sirli

Juuksepikenduste paigaldaja

Hanna

Vahataja

Larissa

Juuksur

Kattri

LPG spetsialist

võta meiega ühendust

Aadress

LN Beauty Estonia OÜ, Hobujaama 4, Tallinn

Meiega saate ühendust aadressil

Lahtiolekuajad

Meie ilusalong on avatud 9-17, kuid tavaliselt tegutseme kokkuleppel.

saatke meile sõnum