Meist

LN Beauty alustas aastal 2016 Tartu linnas Kastani tänaval väikse stuudiona, arenedes edasi aastal 2019 170m2 ja 12 liikmest koosnevaks Tartu üheks suurimaks ilusalongiks, olles tänaseni olnud üks turuliidreid.

2022 laienes ilusalong aga pealinna, Tallinnasse, ligi 200m2 ilusalongiks, pakkudes klientidele luksusliku kogemust südalinnas, kõige parimas võimalikus asukohas.

Meie ilusalongi sisse astudes on võimalik broneerida pea kõik võimalikud teenused, mis on ilusalongides saadaval, meil on eraldi fookus nii naistele kui ka meestele, nii teenuste kui ka toodete näol.

LNBeauty_about-us

Salongis on saadaval ka suures koguses eksklusiivseid tooteid nii tunnustatud Korea nahahooldusbrändide näol kui ka Itaalia, Suurbritannia ja Põhjamaade parimad leiud.
Oleme Eestis ametlik esindussalong Mosaic brändil, Alfaparf, Alessandro ja Olaplex brändidel, mis on Eestis turuliidrid.

LN Beauty on tulnud turule ka isikliku tooteliiniga, omades üle 50 erineva stiiliga ribaripsmeid ning terve sarja isepruunistavaid tooteid, peagi oleme veelgi laienemas ning ei väsi üllatamast meie kliente veelgi enamate uuenduslike toodetega.

LN Beauty missioon on pakkuda klientidele kõige luksuslikumat ja kõrgeima kvaliteediga teenust Tallinnas
LN Beauty visioon on saada rahvusvaheliseks ilusalongide ketiks, pakkudes suurepärast, kvaliteetset ja kõrgetasemelist teenust nii Eestis, kui ka välismaal, kui ka saada enim soovitatud rahvusvaheliseks ilutoodete sarjaks

Luksuse toovad sinuni meie imelised tehnikud

Juuksur & barber

Varvara

Jumestaja & kulmutehnik

Anastasiia

Maniküüri & pediküüri tehnik

Anna

Püsimeigitehnik

Valeria

Kulmu & ripsmetehnik

Ekaterina

Püsimeigitehnik

Anet

Jumestaja

Ellen

Juuksepikenduste paigaldaja

Sirli

Kulmu-, & ripsmetehnik

Silvia

Juuksepikenduste paigaldaja & kulmu-, ja ripsmetehnik

Birgit

Maniküürija

Anastasiia

Vahataja

Hanna

Juuksur

Ljudmila

LN Beauty koostööpartnerid

The Saem

The Saem pakub uuenduslikke, keskkonnasõbralikke tooteid – kasutades esmaklassilisi looduslikke taimseid ekstrakte – kasutades seejuures ilusaid taaskasutatavaid pakendeid taskukohaste hindadega. The Saemi hüüdlause on “GLOBAL ECO” ja “puhas ilu”, mis on tänapäeva ajastu jaoks täiuslik.

Kõik koostisosad on parabeeni, sulfaadi, ftalaadi, silikoonide ja formaldehüüdide vabad ning sisaldavad kõige puhtamaid tänapäeval turul saadaolevaid looduslike koostisosade ekstrakte.

 

Alfaparf Milano

Alfaparf Milano – kõigile, kes hindavad tipptasemel juuksehooldust ning peavad oluliseks juuste tervist, ilu ning heaolu.

Alfaparf Grupp on 1980ndal aastal asutatud Itaalia firma, suurim juuksevärvide tootja Itaalias ning üks suurimatest kogu maailmas. Olles nr. 1 Itaalia grupp professionaalse kosmeetika vallas, ekspordib firma juba 40 aastat tunnustatud ilutooteid enam kui 80 riiki. Firmal on enda tehased ja laborid.

 

Mosaic

Mosaic on tuntud professionaalsete geelide tootjana, mis on asutatud 2007. aastal. Mosaic on oma toodetega jõudnud küünetööstuse tippu – Mosaici bränd vaatab tulevikku ja näeb ette, mida küünegurul võib vaja minna nii kunstiliste ambitsioonide täitmiseks kui ka kliendi rahulolu tagamiseks.

 

Dear Barber

Traditsioon ei muutu; see areneb.

Luksuslikus hoolduses juurdunud erilise pärandiga Dear Barber on kaasaegsete meeste juuste kujundamise ja hooldustoodete revolutsiooni esirinnas.

Kõik meie tooted on loodud koostöös valdkonna juhtivate juuksurite ja professionaalidega.

Dear Barberi tootevalik, mis on toodetud kõrgeimate kvaliteedistandardite kohaselt, mida ei ole kunagi testitud loomade peal ja mis on uhkusega valmistatud siinsamas Ühendkuningriigis, on ideaalne kaaslane kaasaegsele härrasmehele.

 

Dick Johnson

Dick Johnsoni tooted, missioon ja suund tuleneb meeleseisundist; ei mingit hirmu ega kahtlust. Luksuslikud tooted koos kindla hoiakuga võimaldavad pakkuda suurt vaatajaskonda alates “keskmisest Joonasest” kuni ärimeheni!

 

Alessandro

Alessandro International on vaieldamatult turuliider rahvusvahelisel tasandil kvaliteetteenuste alal. Bränd pakub laia valiku tooteid ja teenuseid, mis täidavad ühtviisi nii professionaalide kui ka klientide soovid. Kliendid üle kogu maailma on tänulikud suure tootevaliku eest nii küünepikenduste, käte-, küüne- ja jalahoolduse ning samuti kõrgkvaliteetse dekoratiivkosmeetika eest.

 

Olaplex

Täna on OLAPLEX üks suurimaid sõltumatuid juuksehooldusbrände maailmas, millel on üle 100 ülemaailmse patendi. Rohujuuretasandi lähenemisviisi kaudu sai brändist kiiresti ülemaailmne sensatsioon, sillutades teed täiesti uuele juuksehoolduse kategooriale, mida nimetatakse “bond-building”uks ehk kahjustunud juukseid siduvaks hoolduseks.