fbpx

Meist

Luksuslikku kogemust pakkuv ilusalong Tallinna südalinnas.

LN Beauty ilusalong asub Tallinna südalinnas. Pakume klientidele luksusliku kogemust kvaliteetsete teenustega.

Meie ilusalongi sisse astudes on võimalik broneerida pea kõik võimalikud teenused, mis on ilusalongides saadaval, meil on eraldi fookus nii naistele kui ka meestele, nii teenuste kui ka toodete näol.

Salongis on saadaval ka suures koguses eksklusiivseid tooteid nii tunnustatud Korea nahahooldusbrändide näol kui ka Itaalia, Suurbritannia ja Põhjamaade parimad leiud.

Oleme Eestis ametlik esindussalong Mosaic brändil, Alfaparf, Alessandro ja Olaplex brändidel, mis on Eestis turuliidrid.

LN Beauty on tulnud turule ka isikliku tooteliiniga, omades üle 50 erineva stiiliga ribaripsmeid ning terve sarja isepruunistavaid tooteid, peagi oleme veelgi laienemas ning ei väsi üllatamast meie kliente veelgi enamate uuenduslike toodetega.

LN Beauty missioon on pakkuda klientidele kõige luksuslikumat ja kõrgeima kvaliteediga teenust Tallinnas

LN Beauty visioon on saada rahvusvaheliseks ilusalongide ketiks, pakkudes suurepärast, kvaliteetset ja kõrgetasemelist teenust nii Eestis, kui ka välismaal, kui ka saada enim soovitatud rahvusvaheliseks ilutoodete sarjaks

Võta meiega ühendust

Aadress

LN Beauty Estonia OÜ, Hobujaama 4, Tallinn

Meiega saate ühendust aadressil

Lahtiolekuajad

Meie ilusalong on avatud 9-18, kuid tavaliselt tegutseme kokkuleppel.

Saada meile sõnum

Hairdo by Liudmila
Birgit

Juuksur & Barber

Varvara on aastaid töötanud juuksurina. Ta on spetsialiseerunud keerulistele värvimistehnikatele, pakkudes ka meestele juuksuriteenuseid.

Anna
Anna

Manicure & Pedicure Technician

Anna is a very successful specialist in both manicure and pedicure. Anna does modelled gel polish and correction on short nails.

Anastasiia
Anastasiia

Make-up & Eyebrow Technician

Anastasiia is a talented make-up artist. She is experienced in both party and everyday make-up.In addition, she is a skilled eyebrow artist.