Meist

LN Beauty alustas aastal 2016 Tartu linnas Kastani tänaval väikse stuudiona, arenedes edasi aastal 2019 170m2 ja 12 liikmest koosnevaks Tartu üheks suurimaks ilusalongiks, olles tänaseni olnud üks turuliidreid.

2022 laienes ilusalong aga pealinna, Tallinnasse, ligi 200m2 ilusalongiks, pakkudes klientidele luksusliku kogemust südalinnas, kõige parimas võimalikus asukohas.

Meie ilusalongi sisse astudes on võimalik broneerida pea kõik võimalikud teenused, mis on ilusalongides saadaval, meil on eraldi fookus nii naistele kui ka meestele, nii teenuste kui ka toodete näol.

LNBeauty_about-us

Salongis on saadaval ka suures koguses eksklusiivseid tooteid nii tunnustatud Korea nahahooldusbrändide näol kui ka Itaalia, Suurbritannia ja Põhjamaade parimad leiud.
Oleme Eestis ametlik esindussalong Mosaic brändil, Alfaparf, Alessandro ja Olaplex brändidel, mis on Eestis turuliidrid.

LN Beauty on tulnud turule ka isikliku tooteliiniga, omades üle 50 erineva stiiliga ribaripsmeid ning terve sarja isepruunistavaid tooteid, peagi oleme veelgi laienemas ning ei väsi üllatamast meie kliente veelgi enamate uuenduslike toodetega.

LN Beauty missioon on pakkuda klientidele kõige luksuslikumat ja kõrgeima kvaliteediga teenust Tallinnas
LN Beauty visioon on saada rahvusvaheliseks ilusalongide ketiks, pakkudes suurepärast, kvaliteetset ja kõrgetasemelist teenust nii Eestis, kui ka välismaal, kui ka saada enim soovitatud rahvusvaheliseks ilutoodete sarjaks

LN Beauty on avatud!

Mai lõpuni kõik tooted ja teenused -20%

Pakkumine kehtib kuni 31.05.2022