fbpx

Tühistamistingimused

Vastuvõtuaja tühistamine Kliendi poolt

Juhul kui Klient ei saa registreeritud ajal vastuvõtule tulla, teavitab ta sellest LN Beauty Ilusalongi esimesel võimalusel, kuid vähemalt 24 tundi enne vastuvõtu algust, ühel järgmistest viisidest:

telefoni teel LN Beauty Ilusalongi lahtiolekuaegadel 7339808
e-posti aadressil info@lnbeauty.ee
LN Beauty vastuvõtulauas Hobujaama 4, Tallinn

Kui klient annab kirjeldatud nõuete kohaselt vastuvõtuajast loobumisest LN Beauty’le teada, tühistab LN Beauty kliendi vastuvõtuaja ning registreerib kliendile soovi korral uue vastuvõtuaja.

Kui klient ei anna kirjeldatud nõuete kohaselt vastuvõtuajast loobumisest LN Beauty Ilusalongile teada või tühistab vastuvõtu vähem kui 24 tundu enne vastuvõtu algust, on LN Beauty Ilusalongil õigus nõuda kliendilt LN Beauty hinnakirjas tühistamisele ette nähtud tasu 50€ teenuse osutamiseks valmisoleku kulude katteks. 

Hairdo by Liudmila
Birgit

Juuksur & Barber

Varvara on aastaid töötanud juuksurina. Ta on spetsialiseerunud keerulistele värvimistehnikatele, pakkudes ka meestele juuksuriteenuseid.

Anna
Anna

Manicure & Pedicure Technician

Anna is a very successful specialist in both manicure and pedicure. Anna does modelled gel polish and correction on short nails.

Anastasiia
Anastasiia

Make-up & Eyebrow Technician

Anastasiia is a talented make-up artist. She is experienced in both party and everyday make-up.In addition, she is a skilled eyebrow artist.