fbpx

Juuksepikendused


Kas soovite lisada oma naturaalsetele juustele pikkust ja paksust?

Kasutame töös slaavi juukseid. Need on naturaalsed juuksekarvad, tänu millele on tulemuseks ka loomulikumad, tugevamad juuksed, mida saab ka värvida ja kujundada kliendi enda soovi järgi.

Hinnakiri

  • Teipide eemaldus (1h) 0.98 EUR
  • Juuksepikenduste Hooldus (keratiin) (4h) 1.51 EUR
  • Juuksepikenduste Hooldus (teip) (2h) 1.94 EUR

Juhised enne ja pärast juuksepikenduste paigaldust

Birgit Väina:

Enne juuksepikenduste paigaldamist tuleb pesta pea šampooniga ning palsamit mitte kasutada (kui siis ainult juuste otstele).

Sirli Sats:

Paigaldust saab teha kui kliendil on poisipea ehk juuksekasv vähemalt 3cm.

 

 Birgit Väina:

Pead tuleb pesta loomulikus asendis, mitte üle pea ning samuti tuleks kasutada õiget kammi (tangle teezer) ja enne magamaminekut juuksed patsi panna (ideaalis punupats).

NB! Niiskeid juukseid mitte patsi panna. 

Kinnituskohtadele ei tohi panna palsameid, maske ja muud ning kasutada tuleks vaid professionaalseid juuksehooldusvahendeid, kus pole liialt õlisi.

Sirli Sats:

Enne magama minekut ei ole klient kohustatud juukseid patsi panema vaid see on pigem enda mugavuse huvides ning kui klient soovib lahtiste juustega magada, siis on tal see võimalus. 

NB! Märgade/niiskete juustega magama minna ei tohi.

Maski/palsamit ei ole soovitatav kinnitus kohtadele panna ning samuti ka õlisid, kuna seda kinnituste vahelt välja pesta on väga raske. Juukseid võib pesta 24h pärast paigaldus kuid föönitada ja pesta juukseid üle pea ei tohi, sest see asend rebib enda karvad juurtega välja. 

Reisile minnes tuleks kindlasti pärast basseinis/meres ujumist pea ära pesta kuna kloor ja meresool lõhuvad keratiini.

 

Hairdo by Liudmila
Birgit

Juuksur & Barber

Varvara on aastaid töötanud juuksurina. Ta on spetsialiseerunud keerulistele värvimistehnikatele, pakkudes ka meestele juuksuriteenuseid.

Anna
Anna

Manicure & Pedicure Technician

Anna is a very successful specialist in both manicure and pedicure. Anna does modelled gel polish and correction on short nails.

Anastasiia
Anastasiia

Make-up & Eyebrow Technician

Anastasiia is a talented make-up artist. She is experienced in both party and everyday make-up.In addition, she is a skilled eyebrow artist.