fbpx

Kulmud ja ripsmed

Kas Sinu ripsmed on sirged ning vaevu märgatavad?

Kas oled tüdinenud sellest, et ripsmetušš määrib silmaaluseid? Sooviksid iga hommik ärgata imeilusa pilguga kuid ei tihka ripsmetušši panna?

Just siis on sulle ideaalseks lahenduseks ripsmepikendused või ripsmete püsikoolutamine ehk lash lift. Kõigest ühe tunniga on Sinu ripsmed 6-8 nädalat (ripsmete eluiga) kaunilt keerdus.

Klassikalised ripsmepikendused

Klassikalised pikendused paigaldatakse üks ühele meetodil ehk liimitakse ühele oma naturaalsele ripsmele. Tulemus on loomulik, silmad tunduvad tumedamad ja silmapaistvamad. Klassikaliste ripsmete puhul saame valida ripsmepikkust vastavalt teie soovile ja teie enda ripsmepikkust arvestades, samuti saame valida erinevaid kaarduvusi ning paksusi, mis sobivad just individuaalselt teie silmadele ning ripsmetele.

Volüümripsmed

Volüümiripsmed koosnevad käsitsi valmistatud 3-6D ripsmetutikutest, tulemus on tihedam ja ühtlasem. Ripsmed on pehmed ja kohevad, kergesti kammitavad ja püsivad üldiselt paremini kui klassikalised ripsmepikendused just tänu teistsugusele paigaldusmeetodile. Volüümiripse ise on ülipeenike ja pehme, ühes lehvikus on 3-6 imepeenikest karva ja see liimitakse täpselt ühele oma karvale.

Kas lash lift annab kõigi puhul märgatava tulemuse?

Jah. Kuna ripsmed tõstetakse ripsmejuurest ja luuakse kaunis kaar, siis tunduvad ripsmed pärast protseduuri pikemad, rohkem kaardus muutes silmad säravaks. Ripsmete keemiline värvimine toonib tumedamaks seni märkamatuks jäänud ripsmeotsad. Ripsmetuššiga värvides on effekt kindlasti veelgi suurem.

Hinnakiri

  • Lash lift - Lash lift (1h 15m) Alates 36
  • Ripsmete keemiline värvimine (20 min) 18 EUR
  • Lash Lift + Brow Lift (1h 15min) 63 EUR
  • Lash Lift + Kulmuhooldus (1h 15m) 54 EUR
  • Brow Lift (45min) 36 EUR
  • Kulmuhooldus (30m) Alates 22.50 EUR

Juhised enne ja pärast ripsmepikendushooldust

Protseduurile on soovitatav tulla värvimata ripsmetega. Spetsialist selgitab välja soovitud tulemuse, valib sobiva suurusega padjad. Seejärel asetatakse silikoonpadi silmalaugudele ja ülemised ripsmed pööratakse padjale. Seejärel kantakse vajalikud vedelikud, et teostada painutamine. Viimase viimistlusena värvitakse kliendi ripsmed. Protseduur kestab 60-75 minutit (sõltub kliendi ripsmetest).

Kas esineb vastunäidustusi?

Ei. Protseduur on täiesti valutu ja ei kahjusta kuidagi kliendi loomulikke ripsmeid ega kasvutsüklit. Küll aga võiks pärast ripsmepikenduste eemaldamist lasta ripsmetel puhata vähemalt 4 nädalat(sõltub kindlasti ripsmete seisukorrast).

PÄRAST hooldust

Lash Lifti protseduur ei vaja spetsiaalset koduhooldust ega vahepeal hoolduses käimist. Protseduuri teostamise hetkest tuleks vältida 24h sauna, kuuma ja hoida ripsmed kuivana, et tagada kestvam tulemus. Samuti ei ole soovitav samal päeval kasutada ripsmetušše, seerumeid.

Protseduuri mitte korrata tihedamini kui 6 nädala tagant.

Hairdo by Liudmila
Birgit

Juuksur & Barber

Varvara on aastaid töötanud juuksurina. Ta on spetsialiseerunud keerulistele värvimistehnikatele, pakkudes ka meestele juuksuriteenuseid.

Anna
Anna

Manicure & Pedicure Technician

Anna is a very successful specialist in both manicure and pedicure. Anna does modelled gel polish and correction on short nails.

Anastasiia
Anastasiia

Make-up & Eyebrow Technician

Anastasiia is a talented make-up artist. She is experienced in both party and everyday make-up.In addition, she is a skilled eyebrow artist.