Maniküür ja pediküür

maniküür ja pediküür
Töötame meie ilusalongis Alessandro spa-hooldussarja ning Mosaic toodetega.

Teie käed ja jalad teevad lisaks meie professionaalidele täiuslikuks ka suurepärased tooted, mis on turuliidrid juba aastaid, ning on spetsiaalselt välja töötatud selleks, et ületada ka kõige nõudlikuma kliendi ootusi.

maniküür ja pediküür

Hinnakiri

Juba enam kui 30 aastat on alessandro International perfektse käte-, küüne- ja jalahoolduse sünonüüm. Silvia Troska asutas alessandro International GmbH & Co. KG aastal 1989. Firma peakontor asub Saksamaal Düsseldorfis.
Aastaid tagasi ei osanud eduka Saksa firma looja unistadagi, et tooteid eksporditakse ülemaailmselt ja firma aastakäibeid imetletakse ettevõtjate poolt. Alessandro tooted ja teenused tähendavad maksimaalset kvaliteeti ja innovatiivset tugevust.
Firma on regulaarselt võitnud tunnustatud iluauhindu. See kinnitab edumeelsust ja kohustust olla juhtivaks ilusate käte ning hästi hoolitsetud jalgade saavutamise spetsialistiks rahvusvahelisel tipptasemel.

Alessandro kvaliteet ja elegantsus, loomingulisus ning trendikus on viinud koostööle Haute Couture moemajadega nagu Christian Dior, Dolce & Gabbana, Givenchy ja Issey Miyake.
Alates 1999.a. on alessandro kandnud hoolt modellide küünedisaini eest nii moeetenduste kui fotosessioonide tarvis. Moemaailm kutsub teda juba aastaid hellitavalt „küünekuningannaks”.
Rahvusvahelised trendiuurijad kinnitavad, et võrreldes paljude konkurentidega on alessandro olnud samm ees, osanud ette näha aja muutusi ning tunnetanud klientide ootusi. Seetõttu sai võimalikuks liidripositsiooni saavutamine professionaalsete iluteenuste turul. Samuti hindavad lõpptarbijad firma innovatiivset lähenemist tootearendusele, mis muudab lihtsaks, kuid tõhusaks koduse käte-, küüne- ja jalahoolduse.
Alessandro International on vaieldamatult turuliider rahvusvahelisel tasandil kvaliteetteenuste alal.

Mosaic nails system on on Eestis asutatud aastal 2007 oma ala spetsialistilt ning on sellest ajast alates pälvinud tippküünetehnikute heakskiidu, protsessi ajal on seda täiustatud iga aastaga, saavutamaks ideaalse konsistentsi ja imeilusa värvigamma, mida hindavad kliendid. LN Beauty on ametlik Mosaic küünetoodete edasimüüja Eestis.