fbpx

Maniküür ja pediküür

Täiuslikult kaunid käed ja jalad.

Teie käed ja jalad teevad lisaks meie professionaalidele täiuslikuks ka suurepärased tooted, mis on turuliidrid juba aastaid ning on spetsiaalselt välja töötatud selleks, et ületada ka kõige nõudlikuma kliendi ootusi.

Hinnakiri

Pediküür

  • Geellaki eemaldus+pediküür (1h 30m) 45 EUR
  • Duaal SPA pediküür koorimise ja maskiga (2h 45m) 112 EUR
  • Duaalpediküür geellakiga (2h 30m) 100 EUR
  • Duaalpediküür lakita (2h) 80 EUR
  • Pediküür - Pediküür koos massaažiga (2h) 40 EUR
  • Pediküür - Pediküür küünelakiga (2h) 45 EUR
  • Pediküür - SPA pediküür maskiga (2h) 45 EUR
  • Pediküür - Pediküür geellakiga (2h 30m) 50 EUR
  • Pediküür - SPA pediküür maski ja lakiga (2h 30m) 50 EUR
  • Pediküür - SPA pediküür geellakiga (2h 45m) 56 EUR

Maniküür

Aastaid tagasi ei osanud eduka Saksa firma looja unistadagi, et tooteid eksporditakse ülemaailmselt ja firma aastakäibeid imetletakse ettevõtjate poolt. Alessandro tooted ja teenused tähendavad maksimaalset kvaliteeti ja innovatiivset tugevust.
Firma on regulaarselt võitnud tunnustatud iluauhindu. See kinnitab edumeelsust ja kohustust olla juhtivaks ilusate käte ning hästi hoolitsetud jalgade saavutamise spetsialistiks rahvusvahelisel tipptasemel.

Alessandro kvaliteet ja elegantsus, loomingulisus ning trendikus on viinud koostööle Haute Couture moemajadega nagu Christian Dior, Dolce & Gabbana, Givenchy ja Issey Miyake.
Alates 1999.a. on alessandro kandnud hoolt modellide küünedisaini eest nii moeetenduste kui fotosessioonide tarvis. Moemaailm kutsub teda juba aastaid hellitavalt „küünekuningannaks”.
Rahvusvahelised trendiuurijad kinnitavad, et võrreldes paljude konkurentidega on alessandro olnud samm ees, osanud ette näha aja muutusi ning tunnetanud klientide ootusi. Seetõttu sai võimalikuks liidripositsiooni saavutamine professionaalsete iluteenuste turul. Samuti hindavad lõpptarbijad firma innovatiivset lähenemist tootearendusele, mis muudab lihtsaks, kuid tõhusaks koduse käte-, küüne- ja jalahoolduse.
Alessandro International on vaieldamatult turuliider rahvusvahelisel tasandil kvaliteetteenuste alal.

Mosaic nails system on on Eestis asutatud aastal 2007 oma ala spetsialistilt ning on sellest ajast alates pälvinud tippküünetehnikute heakskiidu, protsessi ajal on seda täiustatud iga aastaga, saavutamaks ideaalse konsistentsi ja imeilusa värvigamma, mida hindavad kliendid. LN Beauty on ametlik Mosaic küünetoodete edasimüüja Eestis.

Juhised enne ja pärast maniküüri ning pediküüri hooldust

Maniküüri protseduuri eel ei ole soovitatav kasutada küünenahaõli ja kätekreemi.

Pärast protseduuri tuleb kasutada igapäevast kätekreemi ja küünenahaõli!

Hairdo by Liudmila
Birgit

Juuksur & Barber

Varvara on aastaid töötanud juuksurina. Ta on spetsialiseerunud keerulistele värvimistehnikatele, pakkudes ka meestele juuksuriteenuseid.

Anna
Anna

Manicure & Pedicure Technician

Anna is a very successful specialist in both manicure and pedicure. Anna does modelled gel polish and correction on short nails.

Anastasiia
Anastasiia

Make-up & Eyebrow Technician

Anastasiia is a talented make-up artist. She is experienced in both party and everyday make-up.In addition, she is a skilled eyebrow artist.