fbpx

Depilatioon

Kas oled pidevast võitlusest sileda naha saamiseks väsinud?

Depilatsioon – see on Sinu tervis ja hoolitsetud nahk, enesekindlus igas olukorras ja loomulikult ka hügieen.

LYCON’i vahad on loodud parimatest vaikudest, puhtast Austraalia mesilasvahast ja on seotud sensuaalse aroomiteraapiaga ning looduslike taimeõlidega. Lycon vahad on maailma liidrid kvaliteetvahade seas, mis annavad suurepäraseid tulemusi! 

LYCON on depilatsiooni süsteem, mitte ainult vaha! Meie madala temperatuuriga, ülipainduvad ja õrnad vahad on loodud eesmärgiga pakkuda ka kõige tundlikuma nahaga klientidele võimalikult valutut ja meeldivat depilatsioonihooldust, eemaldades juba 1mm pikkused karvad! 

Hinnakiri

Naiste vahatamine

Meeste vahatamine

Juhised enne ja pärast depilatsiooni

Päev enne depilatsiooni on soovitav kasutada pehmet koorijat, et koorida piirkond, kust karvad eemaldatakse. Protseduuri päeval on parem kanda puuvillast aluspesu ja riideid või vähemalt midagi, mis pole pingul. 

24h pärast protseduuri ei saa te külastada spaad, spordiklubi, vanni, sauna. Pärast depilatsiooni muutub nahk siledaks ja siidiseks.

Hairdo by Liudmila
Birgit

Juuksur & Barber

Varvara on aastaid töötanud juuksurina. Ta on spetsialiseerunud keerulistele värvimistehnikatele, pakkudes ka meestele juuksuriteenuseid.

Anna
Anna

Manicure & Pedicure Technician

Anna is a very successful specialist in both manicure and pedicure. Anna does modelled gel polish and correction on short nails.

Anastasiia
Anastasiia

Make-up & Eyebrow Technician

Anastasiia is a talented make-up artist. She is experienced in both party and everyday make-up.In addition, she is a skilled eyebrow artist.