Naiste juuksur

naiste juuksur
Meie ilusalong teeb tööd ainult kõrgekvaliteetsete juukse brändidega, tagamaks kliendile luksusliku kogemust ning ideaalset tulemust.
naiste juuksur

Hinnakiri

Alfaparf Milano – kõigile, kes hindavad tipptasemel juuksehooldust ning peavad oluliseks juuste tervist, ilu ning heaolu.

Alfaparf Grupp on 1980ndal aastal asutatud Itaalia firma, suurim juuksevärvide tootja Itaalias ning üks suurimatest kogu maailmas. Olles nr. 1 Itaalia grupp professionaalse kosmeetika vallas, ekspordib firma juba 40 aastat tunnustatud ilutooteid enam kui 80 riiki. Firmal on enda tehased ja laborid.

2018. omistati ettevõttele autiitel Best Managed Companies in Itaalia. Alfaparf Grupp kuulub 31 erinevates valdkondades tegutseva Itaalia ettevõtte hulka, kellele omistati eduka, parima juhtimisega ettevõtte aunimetus. Auhind antakse välja ettevõttele, kes on silmapaistev tulemuslikkuse, strateegia ja organisatoorsete oskuste poolest.

Alfaparf Milano on omakorda number 1 bränd grupis. Preemiumklassi juhtiv juuksehooldus-bränd professionaalidele. Pakub tõhusamaid ja innovatiivsemaid lahendusi ning ainulaadseid tooteid kogemustega juuksurile. Juuksehoolduse- ja stilistika partner tunnustatud kõrgmoe moemajadele. Rikkalik tootevalik värvi, vormi, hoolduse ja stilistika vallas.

Alfaparf on aastate jooksul pälvinud erinevaid innovatsiooniauhindu professionaalse juuksehoolduse valdkonnas.

Lisaks pakub meie ilusalong ülemaailma tunnustatud Olaplex juuksehooldusteenust.

Mis on Olaplex?

OLAPLEX on sündinud eluaegsest suhtest ilutööstusega. Dean Christal, OLAPLEX’i tegevjuht ja looja, kasvas üles perekonnas, kus mõisteti sügavuti töökate juuksurite vajadusi. Tema ema oli professionaalne juuksur, kes pidas nende kodus juuksurisalongi, isa aga ilutoodete edasimüüja, kellel oli 26 poodi. See kogemus pani aluse sellele ühele koostisosale, mis jätkuvalt muudab seda, mis on juuste puhul võimalik.
Ajal, mil Dean ja tema naine Darcy viisid pereliikme jaoks läbi tüviraku-uuringuid, kohtus Dean dr Craig Hawkeriga California Santa Barbara ülikoolist. Nende kohtumise käigus küsis dr Hawker Deanilt uudishimulikult, mis oleks juuste „Püha Graal“. Mõelnud hetke, ütles ta dr Hawkerile: „Me võiksime maailma muuta, kui annaksime naistele imeliste kahjustamata juustega enesekindlust juurde.“ Asjast huvitatud dr Hawker tutvustas Deani dr Eric Presslyle. Nende esialgsed kohtumised toimusid Pressly garaažis Santa Barbaras. Just seal sündiski OLAPLEX… surfilaudu, aiatoole ja laborivarustust täis garaažis, loojateks kaks teadlast, kes polnud iialgi juuksetööstuses töötanud.

2014. a juulis toodi OLAPLEX turule ning see muutis juuksetööstust igaveseks. OLAPLEX’i sidemeid mitmekordistav tehnoloogia tõi juuksehooldusesse uue kategooria, mis andis võimaluse viia edukalt läbi julgemaid ja keerukamaid keemilisi protseduure. OLAPLEX’i lubaduseks oli tagada juuste terviklikkus kõikide keemiliste protseduuride ajal. See andis juuksuritele võime ravida kahjustatud juukseid, laiendades samas oma keemiliste protseduuride piire, ja saavutada tulemusi, mida ilma OLAPLEX’ita ei ole võimalik saavutada. Dean teadis instinktiivselt, et OLAPLEX’i peavad hakkama kasutama inimesed, kes mõistavad, mida OLAPLEX endast kujutab…
Professionaalsed juuksurid!

KELLELE ON OLAPLEX MÕELDUD?
OLAPLEX on kasulik kõigile juuksetüüpidele. Nii värvitud, lokitud/sirgendatud, töötlemata kui ka vahepealsed juuksed kahjustuvad iga päev. OLAPLEX aitab kahjustusi nii ennetada kui parandada, taastades töötlemata juustele sarnaneva seisundi. OLAPLEX sobib kõigi tootjate keemilise töötluse toodetega.
Juuksed on investeering ning ainus aksessuaar, mida kunagi ära ei võeta. Õigupoolest on see ainus asi peale ilukirurgia, mis võib muuta seda, kuidas sa
end oma nahas tunned. Kõik soovivad ilusaid, terveid, kergesti käsitsetavaid ja säravaid juukseid ning OLAPLEX saab selle teoks teha!

OLAPLEX aitab kõiki neid probleeme ennetada ja lahendada, nii salongis kui kodus.

Meie salongist on võimalik soetada ka OLAPLEX koduhooldus tooteid, et täiustada ja pikendada professionaalse hoolduse tulemust.
OLAPLEX ei sisalda silikooni, sulfaate, ftalaate, DEA-d, aldehüüde ega gluteeni.