fbpx

Naiste juuksur

Meie ilusalong teeb tööd ainult kõrgekvaliteetsete juukse brändidega, tagamaks kliendile luksusliku kogemust ning ideaalset tulemust.

Hinnakiri

Hooldus

Juustepesu

Värviteenus

  • Juuste blondeerimine (5h) Alates 76.50 EUR
  • Juurte blondeerimine (3h 30m) Alates 63 EUR
  • Hallide juuste värvimine (3h) Alates 76.50 EUR
  • Juuste ülepea värvimine (3h) Alates 81 EUR
  • Juuste juurte värvimine (2h) Alates 63 EUR
  • Tumedast heledaks värvimine (6h) Alates 180 EUR
  • Keerukamad tehnikad värvimisel (5h 30m) Alates 103.50 EUR

Juukselõikus

Soengud

  • Kerge lokisoeng (45m) 31.50 EUR
  • Pidulik soeng (2h) Alates 49.50 EUR

Alfaparf Milano – neile, kes hindavad kvaliteetset juuksehooldust ning juuste tervist, ilu ning heaolu.

Alfaparf Group on Itaalia bränd, mis oli loodud aastal 1980. See on suurim juuksevärvi tootja Itaalias, ning üks suurimatest maailmas.

2018. omistati ettevõttele autiitel Best Managed Companies in Itaalia. Alfaparf Grupp kuulub 31 erinevates valdkondades tegutseva Itaalia ettevõtte hulka, kellele omistati eduka, parima juhtimisega ettevõtte aunimetus. Auhind antakse välja ettevõttele, kes on silmapaistev tulemuslikkuse, strateegia ja organisatoorsete oskuste poolest.

Alfaparf Milano on omakorda number 1 bränd grupis. Preemiumklassi juhtiv juuksehooldus-bränd professionaalidele. Pakub tõhusamaid ja innovatiivsemaid lahendusi ning ainulaadseid tooteid kogemustega juuksurile. Juuksehoolduse- ja stilistika partner tunnustatud kõrgmoe moemajadele. Rikkalik tootevalik värvi, vormi, hoolduse ja stilistika vallas.

Alfaparf on aastate jooksul pälvinud erinevaid innovatsiooniauhindu professionaalse juuksehoolduse valdkonnas.

Lisaks pakub meie ilusalong ülemaailma tunnustatud Olaplex juuksehooldusteenust.

Mis on Olaplex?

OLAPLEX on sündinud eluaegsest suhtest ilutööstusega. Dean Christal, OLAPLEX’i tegevjuht ja looja, kasvas üles perekonnas, kus mõisteti sügavuti töökate juuksurite vajadusi. Tema ema oli professionaalne juuksur, kes pidas nende kodus juuksurisalongi, isa aga ilutoodete edasimüüja, kellel oli 26 poodi. See kogemus pani aluse sellele ühele koostisosale, mis jätkuvalt muudab seda, mis on juuste puhul võimalik.

Ajal, mil Dean ja tema naine Darcy viisid pereliikme jaoks läbi tüviraku-uuringuid, kohtus Dean dr Craig Hawkeriga California Santa Barbara ülikoolist. Nende kohtumise käigus küsis dr Hawker Deanilt uudishimulikult, mis oleks juuste „Püha Graal“. Mõelnud hetke, ütles ta dr Hawkerile: „Me võiksime maailma muuta, kui annaksime naistele imeliste kahjustamata juustega enesekindlust juurde.“ Asjast huvitatud dr Hawker tutvustas Deani dr Eric Presslyle. Nende esialgsed kohtumised toimusid Pressly garaažis Santa Barbaras. Just seal sündiski OLAPLEX… surfilaudu, aiatoole ja laborivarustust täis garaažis, loojateks kaks teadlast, kes polnud iialgi juuksetööstuses töötanud.

2014. a juulis toodi OLAPLEX turule ning see muutis juuksetööstust igaveseks. OLAPLEX’i sidemeid mitmekordistav tehnoloogia tõi juuksehooldusesse uue kategooria, mis andis võimaluse viia edukalt läbi julgemaid ja keerukamaid keemilisi protseduure. OLAPLEX’i lubaduseks oli tagada juuste terviklikkus kõikide keemiliste protseduuride ajal. See andis juuksuritele võime ravida kahjustatud juukseid, laiendades samas oma keemiliste protseduuride piire, ja saavutada tulemusi, mida ilma OLAPLEX’ita ei ole võimalik saavutada. Dean teadis instinktiivselt, et OLAPLEX’i peavad hakkama kasutama inimesed, kes mõistavad, mida OLAPLEX endast kujutab…
Professionaalsed juuksurid!

Kellele on Olaplex mõeldud?

OLAPLEX on kasulik kõigile juuksetüüpidele. Nii värvitud, lokitud/sirgendatud, töötlemata kui ka vahepealsed juuksed kahjustuvad iga päev. OLAPLEX aitab kahjustusi nii ennetada kui parandada, taastades töötlemata juustele sarnaneva seisundi. OLAPLEX sobib kõigi tootjate keemilise töötluse toodetega.

Juuksed on investeering ning ainus aksessuaar, mida kunagi ära ei võeta. Õigupoolest on see ainus asi peale ilukirurgia, mis võib muuta seda, kuidas sa end oma nahas tunned. Kõik soovivad ilusaid, terveid, kergesti käsitsetavaid ja säravaid juukseid ning OLAPLEX saab selle teoks teha!

OLAPLEX aitab kõiki neid probleeme ennetada ja lahendada, nii salongis kui kodus.

Meie salongist on võimalik soetada ka OLAPLEX koduhooldus tooteid, et täiustada ja pikendada professionaalse hoolduse tulemust.
OLAPLEX ei sisalda silikooni, sulfaate, ftalaate, DEA-d, aldehüüde ega gluteeni.

Hairdo by Liudmila
Birgit

Juuksur & Barber

Varvara on aastaid töötanud juuksurina. Ta on spetsialiseerunud keerulistele värvimistehnikatele, pakkudes ka meestele juuksuriteenuseid.

Anna
Anna

Manicure & Pedicure Technician

Anna is a very successful specialist in both manicure and pedicure. Anna does modelled gel polish and correction on short nails.

Anastasiia
Anastasiia

Make-up & Eyebrow Technician

Anastasiia is a talented make-up artist. She is experienced in both party and everyday make-up.In addition, she is a skilled eyebrow artist.